37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 237: | Rad 237: | ||
|- | |- | ||
|1939|| | |1939|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.22|22]]''' || Arja Saijonmaa och PopCorn||Mina fyra årstider|| | |||
|- | |||
|Donnez||Falska rykten||{{spotify|id=6cTjB0bS9ChCrDuD1edmQx}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Högt över havet|| | |||
|- | |||
|Jag vill tacka livet|| | |||
|- | |||
|Jag vill leva i Europa|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar