37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 225: | Rad 225: | ||
|- | |- | ||
|Happy birthday|| | |Happy birthday|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 56.21|21]]''' || rowspan= "2"|Sonja Aldén||Vi har varit här förut||{{spotify|id=1wNOd6P6KuSgfrxXTivIvm}} | |||
|- | |||
|Jag känner dig nu||{{spotify|id=3Dy12BlTRWkhkLtekY3HtV}} | |||
|- | |||
|Louise Hoffsten||You Sing to know||{{spotify|id=5qRcPIyhzx5qCLucoiRuk1}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Let the best man win|| | |||
|- | |||
|License to Kill|| | |||
|- | |||
|1939|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar