37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 247: | Rad 247: | ||
|- | |- | ||
|Jag vill leva i Europa|| | |Jag vill leva i Europa|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.23|23]]''' || Beata Ernman||Bara du vill|| | |||
|- | |||
|Drifters och Tony Irving||Skaka rumpa i en samba||{{spotify|id=7aFBDoQAdm0rdxNy2el4k2}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Älska mej|| | |||
|- | |||
|Trettifyran|| | |||
|- | |||
|Just give me a reason|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar