37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 146: | Rad 146: | ||
|Wedding|| | |Wedding|| | ||
|- | |- | ||
|Robert Wells||Happy Birthday | |Robert Wells||Happy Birthday|| | ||
|- | |- | ||
|Solala||Anthem|| | |Solala||Anthem|| | ||
Rad 192: | Rad 192: | ||
|Nightwalk|| | |Nightwalk|| | ||
|- | |- | ||
|Robert Wells och Janne Schaffer ''(bingomusik)''||Oldsberg Blues | |Robert Wells och Janne Schaffer ''(bingomusik)''||Oldsberg Blues|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 48.12|12]]''' || Cecilia Vennersten & Robert Wells||Det vackrate|| | |||
|- | |||
|Robert Wells och Lena Maria Klingvall||Låt kärlekn slå ro|| | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Robert Wells ''(bingomusik)''||Blommig falukorv|| | |||
|- | |||
|Vad blev ni av ljuva drömmar|| | |||
|- | |||
|Öl|| | |||
|- | |||
|St. Louise Blues|| | |||
|- | |||
|Där björkarna susa|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar