37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 177: | Rad 177: | ||
|- | |- | ||
|Still love you || | |Still love you || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 48.11|11]]''' || Robert Wells och Johan Boding||Don't stop me now|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"| Robert Wells, Johan Boding och Janne Schaffer||Satellit|| | |||
|- | |||
|Little Joe from Chicago|| | |||
|- | |||
|Robert Wells och Lennie Norman||Säkkijärven polka|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Robert Wells ''(bingomusik)''||Norwegian wood|| | |||
|- | |||
|Here, there and everywhere|| | |||
|- | |||
|Nightwalk|| | |||
|- | |||
|Robert Wells och Janne Schaffer ''(bingomusik)''||Oldsberg Blues | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar