37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 159: | Rad 159: | ||
|- | |- | ||
|Det som göms i snö|| | |Det som göms i snö|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 48.10|10]]''' || rowspan= "4"|Matz Bladhs||Min röda ros ifrån Mexiko||{{spotify|id=1lfaHjA64hM78koIkc4t9C}} | |||
|- | |||
|En gammal goding||{{spotify|id=6gvp71X00SpLHUzPRGrazX}} | |||
|- | |||
|Jag ringer i natt||{{spotify|id=4NSV3SHsTNCpcl8F7Z2JbI}} | |||
|- | |||
|Bouna Sera||{{spotify|id=1oz9VODVjVzCFZYpRGY90U}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|TT Grace||Please Caroline||{{spotify|id=0Dc9EEABasrksYUlwpjRuI}} | |||
|- | |||
|Run rabbit run||{{spotify|id=1keTYcYjrcTbn23zS58ocp}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|TT Grace ''(bingomusik)''||Apache|| | |||
|- | |||
|Earth Angel|| | |||
|- | |||
|Still love you || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar