37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 137: | Rad 137: | ||
|- | |- | ||
|As time goes by|| | |As time goes by|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 48.09|9]]''' || rowspan= "4"|Svenne Hedlung & Robert Wells||Cadillac|| | |||
|- | |||
|I Natt Jag Drömde || | |||
|- | |||
|Sunny Girl|| | |||
|- | |||
|Wedding|| | |||
|- | |||
|Robert Wells||Happy Birthday | |||
|- | |||
|Solala||Anthem|| | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Robert Wells ''(bingomusik)''||Misty|| | |||
|- | |||
|Morgongåva|| | |||
|- | |||
|Båtlåten|| | |||
|- | |||
|Marie-Therese|| | |||
|- | |||
|Det som göms i snö|| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
redigeringar