37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 124: | Rad 124: | ||
|Skata vi gå genom stan|| | |Skata vi gå genom stan|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 48.08|8]]''' || rowspan= "2"|LaGaylia Frazier & Robert Wells ||What a little help from my friends|| | ||
|- | |- | ||
|All by myself|| | |All by myself|| | ||
|- | |- | ||
|Robert Wells||Great balls on fire | |Robert Wells||Great balls on fire|| | ||
|- | |||
|Solala||You're the Voice|| | |||
|- | |- | ||
|rowspan= "3"|Robert Wells ''(bingomusik)''||Mio min mio|| | |rowspan= "3"|Robert Wells ''(bingomusik)''||Mio min mio|| |
redigeringar