37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 207: | Rad 207: | ||
|- | |- | ||
|Där björkarna susa|| | |Där björkarna susa|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 48.13|13]]''' || Robert Wells & Gentila Pop ||Hungarian Polka || | |||
|- | |||
|Peter Stormare & Robert Wells||Varför|| | |||
|- | |||
|Robert Wells & Gentila Pop ''(bingomusik)''||Godfather theme|| | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Robert Wells ''(bingomusik)''||Summertime|| | |||
|- | |||
|Soluppgång|| | |||
|- | |||
|Ta av dig skona|| | |||
|- | |||
|Gräsänkling Blues|| | |||
|- | |||
|Johansson Boogie Woogie Vals|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar