37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 21: | Rad 21: | ||
|- | |- | ||
|Tro På Varann|| | |Tro På Varann|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.03|3]]''' ||rowspan= "3"|Status Quo||Whatever You Want||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2kUzt5LsTUR0ggquP7O3eN]]</center> | |||
|- | |||
||Old Time Rock and Roll||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6BkEYtU2Y6anGjvUpatEcU]]</center> | |||
|- | |||
||Rockin' All Over the World||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/1HZl5bd1AX6hgS2U3wqF0X]]</center> | |||
|- | |||
|Nanne Grönwall||Fördomar|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Can't Buy Me Love|| | |||
|- | |||
|Downtown|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Sarah Brightman||A Whiter Shade of Pale|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Sarah Brightman||A Whiter Shade of Pale|| |
redigeringar