37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 45: | Rad 45: | ||
|- | |- | ||
|I folkeviseton|| | |I folkeviseton|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"|'''[[Avsnitt 21.11|11]]''' ||rowspan= "5"|Kikki Danielsson||Dag efter dag|| | |||
|- | |||
||Havin´ a party|| | |||
|- | |||
||Papaya Coconut||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5oE3NF5LgQPCdsuWn5SERA]]</center> | |||
|- | |||
||Bra vibrationer ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/1xpY46xfY2oiolr9Vf7XvK]]</center> | |||
|- | |||
||Fri||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0fdLXwuF09DBwmwbM2aT8q]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Victoria Beckham||I.O.U.||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/22qjdig0fYS2miuq3GnN5h]]</center> | |||
|- | |||
|A Mind Of Its Own||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/11m8l9VKSQqA0hj6AknUVS]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Shelby Lynne||Killin' Kind||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0V58To3snp4hJjxbB2aWEs]]</center> | |||
|- | |||
|Wall in your heart||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6ZMghmZXADzbitPCVylYcw]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Höstvisa|| | |||
|- | |||
|If you leave me now || | |||
|- | |||
|Alfie|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar