37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 21 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{|class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-alig...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 21.01|1]]''' ||rowspan= "2"|Björn Skifs||New York City is Waiting||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6HhlTR9QK1pPHlKY5zjQEz]]</center> | |||
|- | |||
||To love and be loved||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7Jebaokjni3RDRdK1GLph4]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Blackmore's Night||The times they are a changin'||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/3Mt3SdSnJgo2xuvotqzcLd]]</center> | |||
|- | |||
|Home again||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4OrGGZu90iPvxXlvLakSq4]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Uno Svenningsson||Vågorna||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5aWmzOx2NddW0iwPIi9hCm]]</center> | |||
|- | |||
||Inte en gång till||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4Wo3CQD2JMNTNKKdJfLyDi]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Härligt härligt men farligt farligt|| | |||
|- | |||
|Tro På Varann|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Sarah Brightman||A Whiter Shade of Pale|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Sarah Brightman||A Whiter Shade of Pale|| |
redigeringar