Soundtrack/Zesam: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 18: | Rad 18: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.07|7]]''' ||Fatima Rainey||Hey||{{spotify|id=7BakrgULQePsPDnSsAxsMg}} | | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.07|7]]''' ||Fatima Rainey||Hey||{{spotify|id=7BakrgULQePsPDnSsAxsMg}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.08|8]]''' ||Joey Tempest||The one in the glass||{{spotify|id=5xkgsUBIF2E2nPFD0Cu2JQ}} | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
[[Category:Soundtrack|Zesam]] | [[Category:Soundtrack|Zesam]] |