37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 105: | Rad 105: | ||
|- | |- | ||
|Circle of life|| | |Circle of life|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 66.09|9]]''' ||Robert Wells||Rhapsody in Rock I||{{spotify|id=6P4LCNueWw5rYxpunrFWrb}} | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Robert Wells och Maria Wells||A song for you|| | |||
|- | |||
|I Believe I'm in Love With You|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Världens bästa Karlsson|| | |||
|- | |||
|Aöla vi barn i Bullerbyn|| | |||
|- | |||
||Husbandet och Robert Wells ''(bingomusik)''||Fattig bonddräng|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar