37 986
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 117: | Rad 117: | ||
|- | |- | ||
||Husbandet och Robert Wells ''(bingomusik)''||Fattig bonddräng|| | ||Husbandet och Robert Wells ''(bingomusik)''||Fattig bonddräng|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.10|10]]''' ||rowspan= "2"| Micke Olsson Wollter och Stina Wollter||Jag ser en bro|| | |||
|- | |||
|Leave my shame|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Under pressure|| | |||
|- | |||
|Gapa|| | |||
|- | |||
|La chanson des vieux amants|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar