37 986
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 78: | Rad 78: | ||
|Shuffla|| | |Shuffla|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.07|7]]''' ||Dogge Doggelito och Thomas Di Leva||Kämpa på||{{spotify|id=58EpS8Bq3sMtIdcJyE6rwE}} | ||
|- | |||
|Thomas Di Leva||Vem ska jag tro på?||{{spotify|id=0LObyCN68g1m1YSs83rkkc}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Young at heart|| | |||
|- | |||
|Hjärtats saga|| | |||
|- | |||
|Hert of gold|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 66.08|8]]''' ||rowspan= "6"|Queens||Hammer to Fall||{{spotify|id=4bw8U2y5BJyue5xbBYhqM6}} | |||
|- | |- | ||
|Bohemian Rhapsody|| | |Bohemian Rhapsody|| |
redigeringar