37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 121: | Rad 121: | ||
|- | |- | ||
|Ingen är så go´ som du då|| | |Ingen är så go´ som du då|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 35.09|9]]''' ||Nanne Grönwall, Lotta Engberg, Cecilia Vennersten, Maha Idris och Kim Elf ||Håll om mig|| | |||
|- | |||
|Maha Idris||The Best|| | |||
|- | |||
|Cecilia Vennersten||Det vackraste||{{spotify|id=4uwUxSUrtFKG9sECn1jKvv}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet och Per Hovensjö ''(bingomusik)'' || Den andra tiden|| | |||
|- | |||
|| Eldorado|| | |||
|- | |||
|Den vilda|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar