38 059
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 133: | Rad 133: | ||
|- | |- | ||
|Den vilda|| | |Den vilda|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 35.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Loa Falkman||Sång efter skördeanden|| | |||
|- | |||
|Va é en operaaria|| | |||
|- | |||
|Frank Ådahl||Som en vind|| | |||
|- | |||
|Hellmans Drengar||Goa Loa|| | |||
|- | |||
|Loa Falkman, Lotta Engberg och Hellmans Drengar||Symofoni|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet och Per Hovensjö ''(bingomusik)'' || Everlast|| | |||
|- | |||
|| Sommarpsalm|| | |||
|- | |||
|Killing me softly|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar