38 059
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 109: | Rad 109: | ||
|- | |- | ||
|Somewhere over the rainbow|| | |Somewhere over the rainbow|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 35.08|8]]''' ||rowspan= "2"|Gunnar Idenstam och Lisa Rydberg||Grins Hans Jässpôdspolska||{{spotify|id=54hVzFrth1urWv1xoFZNQd}} | |||
|- | |||
|Erik Isaks Polska|| | |||
|- | |||
|Per Fritzell||Man ska husvagn|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' || Solveigs sang|| | |||
|- | |||
|| Utsikt från en hängmatta|| | |||
|- | |||
|Ingen är så go´ som du då|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar