37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 261: | Rad 261: | ||
|- | |- | ||
|Jag tror på sommaren|| | |Jag tror på sommaren|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.18|18]]''' || rowspan= "6"|Matz-Ztefanz med Lailaz||Epa Traktorn||{{spotify|id=2W2N7n9155jD0lGAbqMbq0}} | |||
|- | |||
|Ingen plockar en maskros||{{spotify|id=41qW2YaQOq1Byjq1XMbbp8}} | |||
|- | |||
|Eleganten||{{spotify|id=7Cuc1lHIcfyPUAe256tSu7}} | |||
|- | |||
|En lite gulnad lapp||{{spotify|id=0ERxECHaz30rVE4GiEqGEJ}} | |||
|- | |||
|Evert||{{spotify|id=5z50nwd8qHxrYVraHCdxWK}} | |||
|- | |||
|I can’t give you anything but love, baby||{{spotify|id=20QSIlU0FOKJp8MiRt3oQT}} | |||
|- | |||
|Stefan Ljungqvist||Morfar har berättat||{{spotify|id=3pOgNlWF2ff3bP44M2dmRF}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "15"| '''[[Avsnitt 14.19|19]]''' || rowspan= "13"|Flamingokvintetten ||Hon är Sexton år idag||{{spotify|id=6urwxLm6HjRX4L3lK7ppRP}} | | style="text-align: center;" rowspan= "15"| '''[[Avsnitt 14.19|19]]''' || rowspan= "13"|Flamingokvintetten ||Hon är Sexton år idag||{{spotify|id=6urwxLm6HjRX4L3lK7ppRP}} |
redigeringar