37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 223: | Rad 223: | ||
|- | |- | ||
|All of me|| | |All of me|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.13|13]]''' || rowspan= "7"|Nick Borgens ||Kom och följ med mig hem|| | |||
|- | |||
|Så underbar kärlek kan vara|| | |||
|- | |||
|Inom mig|| | |||
|- | |||
|Det bästa jag vet|| | |||
|- | |||
|En ganska vanlig tjej|| | |||
|- | |||
|Maria|| | |||
|- | |||
|Jag drack dig som ett vin|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 14.14|14]]''' || rowspan= "6"|Cleo & Grabbarna||Kärleken har fått mig att förstå|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 14.14|14]]''' || rowspan= "6"|Cleo & Grabbarna||Kärleken har fått mig att förstå|| |
redigeringar