37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 235: | Rad 235: | ||
|- | |- | ||
|New York, London och St. Tropez|| | |New York, London och St. Tropez|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 14.17|17]]''' || rowspan= "11"|Thorleifs ||Gröna blad||{{spotify|id=24a6DotCwgyzKuKfBa0hyL}} | |||
|- | |||
|Indian love call||{{spotify|id=/5q9UnlkVB2YGOYn9rV6Qm2}} | |||
|- | |||
|Who's Sorry Now?||{{spotify|id=0Rp5p02kvKgfBAamrRpCgC}} | |||
|- | |||
|Alla underbara stunder||{{spotify|id=3O3d56NzDAXgfkn4CH48av}} | |||
|- | |||
|The last farewell||{{spotify|id=1ixz3qT5dXvRhW751oyKP3}} | |||
|- | |||
|En liten ängel||{{spotify|id=0JKQfMPLNJBNuUBj3Zapc5}} | |||
|- | |||
|Du gav mig kärlek||{{spotify|id=2JBTV535lD5qkGmzn0pqY1}} | |||
|- | |||
|Ingen får mig att längta som du||{{spotify|id=1gzGCNVa9Cg2RVcM4VMsy6}} | |||
|- | |||
|Flyg bort min fågel||{{spotify|id=05KpWxpc4rqlMWMBE7X0sh}} | |||
|- | |||
|Och du tände stjärnorna||{{spotify|id=5zxmV2VleGv2mudUHRttks}} | |||
|- | |||
|Blue Hawaii||{{spotify|id=2nAR2mxGE1nnbnMa6yMPaS}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Thorleifs och Loket ''(repris)''||Det är våren|| | |||
|- | |||
|Jag tror på sommaren|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "15"| '''[[Avsnitt 14.19|19]]''' || rowspan= "13"|Flamingokvintetten ||Hon är Sexton år idag||{{spotify|id=6urwxLm6HjRX4L3lK7ppRP}} | | style="text-align: center;" rowspan= "15"| '''[[Avsnitt 14.19|19]]''' || rowspan= "13"|Flamingokvintetten ||Hon är Sexton år idag||{{spotify|id=6urwxLm6HjRX4L3lK7ppRP}} |
redigeringar