38 056
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 59: | Rad 59: | ||
|- | |- | ||
|Roosarna||Love Will Keep Us Alive|| | |Roosarna||Love Will Keep Us Alive|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 09.04|4]]''' || rowspan= "7"|Thorleifs ||Ingen får mig att längta som du||{{spotify|id=1gzGCNVa9Cg2RVcM4VMsy6}} | |||
|- | |||
|Jag vill ge dig en sång||{{spotify|id=0jX9sZDQk0LwR6hGDHn5ZL}} | |||
|- | |||
|Kurragömma||{{spotify|id=0vBKejwJUszheU8PBdBPH7}} | |||
|- | |||
|Med dej vill jag leva||{{spotify|id=6eNuKRMtujKEaRd6ZyTsG9}} | |||
|- | |||
|Swing ´n Rock|| | |||
|- | |||
|Flyg bort min fågel ||{{spotify|id=05KpWxpc4rqlMWMBE7X0sh}} | |||
|- | |||
|Jag dansar med en ängel||{{spotify|id=1EbUwCR8GiW5JjgmKWT9xD}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 09.05|5]]''' || rowspan= "7"|Göran Lindbergs orkester||Blå violer||{{spotify|id=14UvFe6swA09abUKCN4ulU}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 09.05|5]]''' || rowspan= "7"|Göran Lindbergs orkester||Blå violer||{{spotify|id=14UvFe6swA09abUKCN4ulU}} |
redigeringar