37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 160: | Rad 160: | ||
|Nätterna med dig i Californien||{{spotify|id=1fymEaCBDWk14Lxhl4EDQs}} | |Nätterna med dig i Californien||{{spotify|id=1fymEaCBDWk14Lxhl4EDQs}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 09.13|13]]''' || rowspan= "7"|Barbados||Hold me||{{spotify|id=73nzCBJhTWLFRNzk5MAsHL}} | ||
|- | |- | ||
| | |Susanna||{{spotify|id=3zxEVCswYcdyDtMVMDKZRZ}} | ||
|- | |- | ||
| | |Du fångar mig||{{spotify|id=2MrcjkfHmSQNvOJLYf27nB}} | ||
|- | |- | ||
| | |På ett tåg i natten||{{spotify|id=5467Bcke72Xuti9r3Twx6P}} | ||
|- | |- | ||
| | |Håll min hand||{{spotify|id=0pBgjjXHI2qi9lUKxwyp6w}} | ||
|- | |- | ||
| | |Kom, kom, kom|| | ||
|- | |- | ||
| | |Nätterna med dig i Californien||{{spotify|id=1fymEaCBDWk14Lxhl4EDQs}} | ||
|- | |- | ||
| | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 09.14|14]]''' || rowspan= "8"|Hasse Andersson, Monica Forsberg och Kvinnaböske Band||Det är akut|| | ||
|- | |||
|Får jag skänka dig min sång|| | |||
|- | |||
|Änglahund|| | |||
|- | |||
|Steg efter steg|| | |||
|- | |||
|Samling i köket|| | |||
|- | |||
|Kräftfisket|| | |||
|- | |||
|När gässen sträcker mot norr|| | |||
|- | |||
|Mina allra bästa minnen|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "14"| '''[[Avsnitt 09.16|16]]''' || rowspan= "14"|Vikingarna||Du gav bara löften||{{spotify|id=3OkfCgV6AMufIMRIiffNQA}} | | style="text-align: center;" rowspan= "14"| '''[[Avsnitt 09.16|16]]''' || rowspan= "14"|Vikingarna||Du gav bara löften||{{spotify|id=3OkfCgV6AMufIMRIiffNQA}} |
redigeringar