37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 131: | Rad 131: | ||
|- | |- | ||
|Three Steps To Heaven|| | |Three Steps To Heaven|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 09.13|13]]''' || rowspan= "7"|Barbados||Hold me||{{spotify|id=73nzCBJhTWLFRNzk5MAsHL}} | |||
|- | |||
|Susanna||{{spotify|id=3zxEVCswYcdyDtMVMDKZRZ}} | |||
|- | |||
|Du fångar mig||{{spotify|id=2MrcjkfHmSQNvOJLYf27nB}} | |||
|- | |||
|På ett tåg i natten||{{spotify|id=5467Bcke72Xuti9r3Twx6P}} | |||
|- | |||
|Håll min hand||{{spotify|id=0pBgjjXHI2qi9lUKxwyp6w}} | |||
|- | |||
|Kom, kom, kom|| | |||
|- | |||
|Nätterna med dig i Californien||{{spotify|id=1fymEaCBDWk14Lxhl4EDQs}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 09.15|15]]''' || rowspan= "7"|Sven-Ingvars ||Ett litet rött paket||{{spotify|id=2goNvb8vX8Xg6WXdGFNvkz}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 09.15|15]]''' || rowspan= "7"|Sven-Ingvars ||Ett litet rött paket||{{spotify|id=2goNvb8vX8Xg6WXdGFNvkz}} |
redigeringar