37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 113: | Rad 113: | ||
|- | |- | ||
|She's got the look|| | |She's got the look|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 60.10|10]]''' ||Isaac and The Soul Company||Hurricane||{{spotify|id=1KUijPdKVdgcq5fxwDCeYn}} | |||
|- | |||
|Shirley Clamp||Vill gör allting nu||{{spotify|id=0DHX0OPgiulDEimWKXBKGY}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Soul blowout|| | |||
|- | |||
|Sunflower|| | |||
|- | |||
|I don't trust myself (with loving you)|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar