37 937
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 177: | Rad 177: | ||
|- | |- | ||
|Varm korv boggie|| | |Varm korv boggie|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 59.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Uno Svenningsson||Öppna mina ögon||{{spotify|id=0nlzIpPEYNs0bkxdXxdcRv}} | |||
|- | |||
|Det är ju trots allt jul||{{spotify|id=2mNOIlCHMZYbXQFmW8qeV7}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Winter wonderland|| | |||
|- | |||
|Oh come all ye faithful|| | |||
|- | |||
|I'll be home for christmas|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar