37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 167: | Rad 167: | ||
|- | |- | ||
|Wind of change|| | |Wind of change|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 59.15|15]]''' ||Alvaro Estrella||Mistletoe||{{spotify|id=1MPcRjFbEsbD0eFtom5Z2b}} | |||
|- | |||
|Jessica Andersson||Do you her the bells||{{spotify|id=6hLvkxPT7SPpKSCMi28VT2}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Tänd ett ljus|| | |||
|- | |||
|Bereden väg för Herran|| | |||
|- | |||
|Varm korv boggie|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar