37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 192: | Rad 192: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
===Hösten 1991=== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Rad 199: | Rad 201: | ||
! Video | ! Video | ||
|- | |- | ||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 september 1991|2 september 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 9 september 1991|9 september 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 september 1991|16 september 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 23 september 1991|23 september 1991]]'''}}||[[Ulf Källvik]]|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 30 september 1991|30 september 1991]]'''}}||[[Gösta Taube]] || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 7 oktober 1991|7 oktober 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 oktober 1991|14 oktober 1991]]'''}}||[[Leif Boork]] || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 21 oktober 1991|21 oktober 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 28 oktober 1991|28 oktober 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 november 1991|4 november 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 11 november 1991|11 november 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 18 november 1991|18 november 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 25 november 1991|25 november 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 december 1991|2 december 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 9 december 1991|9 december 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 december 1991|16 december 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
|} | |||
===Våren 1992=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Bild | |||
! # | |||
! style="width:100%"|Gäster | |||
! Video | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 januari 1992|13 januari 1992]]'''}}||[[Hans Josefsson]]|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 20 januari 1992|20 januari 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 27 januari 1992|27 januari 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 3 februari 1992|3 februari 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 10 februari 1992|10 februari 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 17 februari 1992|17 februari 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 24 februari 1992|24 februari 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 mars 1992|2 mars 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 9 mars 1992|9 mars 1992]]'''}}||[[Alf Robertson]], [[Spotlight]] || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 mars 1992|16 mars 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 23 mars 1992|23 mars 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 30 mars 1992|30 mars 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 6 april 1992|6 april 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 april 1992|13 april 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 20 april 1992|20 april 1992]]?'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 27 april 1992|27 april 1992]]'''}}|| [[Seastars]]|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 maj 1992|4 maj 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 11 maj 1992|11 maj 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 18 maj 1992|18 maj 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 25 maj 1992|25 maj 1992]]'''}}|| || | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Bild | |||
! # | |||
! style="width:100%"|Gäster | |||
! Video | |||
|- | |||
|[[Fil:940124.jpg|75px|link=Avsnitt 24 januari 1994]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 24 januari 1994|24 januari 1994]]'''}}||Sven-Gösta Jonsson||{{youtube|id=8msUEEEsEMw}} | |[[Fil:940124.jpg|75px|link=Avsnitt 24 januari 1994]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 24 januari 1994|24 januari 1994]]'''}}||Sven-Gösta Jonsson||{{youtube|id=8msUEEEsEMw}} | ||
|- | |- |
redigeringar