37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 99: | Rad 99: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
===Hösten 1990=== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Rad 106: | Rad 108: | ||
! Video | ! Video | ||
|- | |- | ||
| | | ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 3 september 1990|3 september 1990]]'''}}|| || | ||
|- | |- | ||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 10 september 1990|10 september 1990]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 17 september 1990|17 september 1990]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 24 september 1990|24 september 1990]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 1 oktober 1990|1 oktober 1990]]'''}}||[[Thor-Erics]] || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 8 oktober 1990|8 oktober 1990]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 15 oktober 1990|15 oktober 1990]]'''}}||[[N'Gang]] || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 22 oktober 1990|22 oktober 1990]]'''}}||[[Donald Bergagård]] || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 29 oktober 1990|29 oktober 1990]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 5 november 1990|5 november 1990]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 12 november 1990|12 november 1990]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 19 november 1990|19 november 1990]]'''}}||[[Martin St Hill]]|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 26 november 1990|26 november 1990]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 3 december 1990|3 december 1990]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 10 december 1990|10 december 1990]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 17 december 1990|17 december 1990]]'''}}|| || | |||
|- | |||
|} | |||
===Våren 1991=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Bild | |||
! # | |||
! style="width:100%"|Gäster | |||
! Video | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 7 januari 1991|7 januari 1991]]'''}}||[[Kållepojkarna]] || | |||
|- | |||
|[[Fil:910121.jpg|75px|link=Avsnitt 14 januari 1991]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 januari 1991|14 januari 1991]]'''}}||[[Masthuggspojkarna]], [[Harry Broberg]]||{{youtube|id=vFCqICX-8c8}} | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 21 januari 1991|21 januari 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 28 januari 1991|28 januari 1991]]'''}}||[[Smoke ring]] || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 februari 1991|4 februari 1991]]'''}}||[[Streaplers]] || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 11 februari 1991|11 februari 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 18 februari 1991|18 februari 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 25 februari 1991|25 februari 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 mars 1991|4 mars 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 11 mars 1991|11 mars 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 18 mars 1991|18 mars 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 25 mars 1991|25 mars 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 1 april 1991|1 april 1991]]'''}}||[[Alf Robertson]] || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 8 april 1991|8 april 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 15 april 1991|15 april 1991]]'''}}||[[Stefan Ljungqvist]]|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 22 april 1991|22 april 1991]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 29 april 1991|29 april 1991]]'''}}||[[Hans Josefsson]]|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 6 maj 1991|6 maj 1991]]'''}}||[[Gunilla Gårdfeldt]]|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 maj 1991|13 maj 1991]]'''}}||[[Kållepojkarna]] || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 20 maj 1991|20 maj 1991]]?'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 27 maj 1991|27 maj 1991]]?'''}}|| || | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Bild | |||
! # | |||
! style="width:100%"|Gäster | |||
! Video | |||
|- | |||
|[[Fil:940124.jpg|75px|link=Avsnitt 24 januari 1994]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 24 januari 1994|24 januari 1994]]'''}}||Sven-Gösta Jonsson||{{youtube|id=8msUEEEsEMw}} | |[[Fil:940124.jpg|75px|link=Avsnitt 24 januari 1994]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 24 januari 1994|24 januari 1994]]'''}}||Sven-Gösta Jonsson||{{youtube|id=8msUEEEsEMw}} | ||
|- | |- | ||
Rad 173: | Rad 265: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Lokal-TV]] | [[Kategori:Lokal-TV]] |
redigeringar