37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 343: | Rad 343: | ||
|- | |- | ||
|En kväll i juni|| | |En kväll i juni|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 52.23|23]]''' ||rowspan= "2"|Elisa Lindström och Christoffer Wolter||The sound of Music|| | |||
|- | |||
|Edelweiss|| | |||
|- | |||
|Elisa Lindström||To The Radio|| | |||
|- | |||
|Åsa Jinder||Av längtan till dig|| | |||
|- | |||
|Husbandet ''(bingomusik)''||Sol vid och vatten|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet och Åsa Jinder ''(bingomusik)''||En vanlig grönskas rika dräkt|| | |||
|- | |||
|I denna ljuva sommartid|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar