37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 316: | Rad 316: | ||
|Robert Wells||Roll Over Beethoven || | |Robert Wells||Roll Over Beethoven || | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "5"|Robert Wells ''(bingomusik)''|| | |rowspan= "5"|Robert Wells ''(bingomusik)''||Summertime|| | ||
|- | |- | ||
|Mamma är lik sin mamma|| | |Mamma är lik sin mamma|| | ||
Rad 325: | Rad 325: | ||
|- | |- | ||
|Jag tror på sommaren|| | |Jag tror på sommaren|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 52.22|22]]''' ||rowspan= "2"|Streaplers||Långt långt härifrån||{{spotify|id=47GLhfNMgoo9jNPoz9iazR}} | |||
|- | |||
|Utan ditt hjärtas slag||{{spotify|id=2go02S5kK0aCve22MQEipr}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|David Carbe||Fångad av en stormvind|| | |||
|- | |||
|Simply the Best || | |||
|- | |||
|Rockin' Around the World|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|David Carbe ''(bingomusik)''||Idas sommarvisa|| | |||
|- | |||
|Sommarsången|| | |||
|- | |||
|Inbjudan till Bohuslän|| | |||
|- | |||
|En kväll i juni|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar