37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 117: | Rad 117: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 13.12|12]]''' |||Arvingarna||De ensammas promenad ||{{spotify|id=1VLDinVsh6XIajmK4XyS46}} | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 13.12|12]]''' |||Arvingarna||De ensammas promenad ||{{spotify|id=1VLDinVsh6XIajmK4XyS46}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 13.16|16]]''' || rowspan= "10"|Sven-Ingvars ||Byns enda blondin||{{spotify|id=1eN6mc3w58YfRPKkEf7YjA}} | |||
|- | |||
|Älskar du mig||{{spotify|id=0xS7uuuBFgFYApBSkGZ95X}} | |||
|- | |||
|Nio liv||{{spotify|id=5QqEpMNgGskZTXzqFJoffT}} | |||
|- | |||
|Marie, Marie||{{spotify|id=2QUQt28P1dBCZ2dkMHTOeu}} | |||
|- | |||
|Te dans mä Karlstadstösera||{{spotify|id=6EDifRJFWS1HZlQw3jj4Bz}} | |||
|- | |||
|Säg Inte Nej, Säg Kanske||{{spotify|id=21cdNekFKFldb7LOO6sBgj}} | |||
|- | |||
|Två mörka ögon||{{spotify|id=49Aqvjv4QONXoJqzEN40Dv}} | |||
|- | |||
|Min gitarr||{{spotify|id=4bq4x1Y3zaJk1EEduipWx7}} | |||
|- | |||
|Feliz Navidad|| | |||
|- | |||
|Då mår jag riktigt bra||{{spotify|id=4OdvwwVKdyRJsBDuxvHpm6}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Göteborgs Lucia||Sankta Lucia|| | |||
|- | |||
|Stilla natt|| | |||
|- | |||
|Santa Lucia|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 13.17|17]]''' || rowspan= "12"|Dansbandslandslaget||Gamla kära tuffa tuff-tuff-Loket ''(egen titel)''|| | | style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 13.17|17]]''' || rowspan= "12"|Dansbandslandslaget||Gamla kära tuffa tuff-tuff-Loket ''(egen titel)''|| |
redigeringar