37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 83: | Rad 83: | ||
|- | |- | ||
|Nick Borgen||One Night in Bangkok|| | |Nick Borgen||One Night in Bangkok|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 13.09|9]]''' ||rowspan= "4"|Vikingarna ||Små nära ting|| | |||
|- | |||
|Sån't rår inte åren på|| | |||
|- | |||
|I en roddbåt till Kina|| | |||
|- | |||
|Inga stora bevingade ord|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Vikingarna och Roland Cedermark||Min barndomstid|| | |||
|- | |||
|Du gav mig ljusa minnen|| | |||
|- | |||
|Leende guldbruna ögon|| | |||
|- | |||
|Samma tid, samma plats|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 13.10|10]]''' || rowspan= "8"|Henrik Åberg||Du är alltid en del utav mig||{{spotify|id=7mMbbeZs09wQh8t1I2giVY}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 13.10|10]]''' || rowspan= "8"|Henrik Åberg||Du är alltid en del utav mig||{{spotify|id=7mMbbeZs09wQh8t1I2giVY}} |
redigeringar