37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 47: | Rad 47: | ||
|- | |- | ||
|Sista dansen||{{spotify|id=136M2MHHfXN4WrQo5BZD8M}} | |Sista dansen||{{spotify|id=136M2MHHfXN4WrQo5BZD8M}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.04|4]]''' || rowspan= "7"|Towe Widerbergs||Varje morgon är en gåva||{{spotify|id=3cyNt8kLkxsWW1wNkkx59D}} | |||
|- | |||
|It's Now or Never|| | |||
|- | |||
|Jag vill vara den som värmer ditt hjärta|| | |||
|- | |||
|En liten bit av kärlek||{{spotify|id=7fcqnS6dSjLeUK4ap9FPHM}} | |||
|- | |||
|Nathaile|| | |||
|- | |||
|Om änglar finns||{{spotify|id=4RPMDwaWQkjHiyA4LM1CW4}} | |||
|- | |||
|I mitt liv|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.10|10]]''' || rowspan= "7"|Seastars||Du måste skynda dig|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.10|10]]''' || rowspan= "7"|Seastars||Du måste skynda dig|| |
redigeringar