37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 33: | Rad 33: | ||
|- | |- | ||
|Stumblin' In|| | |Stumblin' In|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.03|3]]''' || rowspan= "7"|Lisbet Jagedal och Pools ||Du har det där||{{spotify|id=2E6564dMnXyedXhIYoGmTU}} | |||
|- | |||
|Jag älskar dig||{{spotify|id=0MRSYCEH794h4KyOHoq1mp}} | |||
|- | |||
|En dag kan det vända||{{spotify|id=7gQdxFdwT1iWpMkNbCFPO9}} | |||
|- | |||
|Stand by Your Man|| | |||
|- | |||
|För varje andetag||{{spotify|id=47UFMjiMe4cT466pvMdxzv}} | |||
|- | |||
|Du lovar mig guld|| | |||
|- | |||
|Sista dansen||{{spotify|id=136M2MHHfXN4WrQo5BZD8M}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.10|10]]''' || rowspan= "7"|Seastars||Du måste skynda dig|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.10|10]]''' || rowspan= "7"|Seastars||Du måste skynda dig|| |
redigeringar