37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 65: | Rad 65: | ||
|- | |- | ||
|Glöm ej bort det finns rosor|| | |Glöm ej bort det finns rosor|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.05|5]]''' || rowspan= "7"|Fernandoz||En vacker dag|| | |||
|- | |||
|När Jag Var Liten|| | |||
|- | |||
|När alla vindarna vänder|| | |||
|- | |||
|Rock N' Roll Är Helt Ok|| | |||
|- | |||
|My way|| | |||
|- | |||
|När ett hjärta har älskat|| | |||
|- | |||
|Skvaller och gamla vanor|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "37"| '''[[Avsnitt 14.10|10]]''' || rowspan= "29"|Ann-Louise Hanson, Lill-Babs och Siw Malmqvist||Den som glad är|| | | style="text-align: center;" rowspan= "37"| '''[[Avsnitt 14.10|10]]''' || rowspan= "29"|Ann-Louise Hanson, Lill-Babs och Siw Malmqvist||Den som glad är|| |
redigeringar