37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 151: | Rad 151: | ||
|- | |- | ||
||Lasse Stefanz & Christina Lindberg||De sista ljuva åren||{{spotify|id=73vSUsadNF7qNzaUezyvjV}} | ||Lasse Stefanz & Christina Lindberg||De sista ljuva åren||{{spotify|id=73vSUsadNF7qNzaUezyvjV}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 14.14|14]]''' || rowspan= "6"|Cleo & Grabbarna||Kärleken har fått mig att förstå|| | |||
|- | |||
|Störst av allt är kärleken|| | |||
|- | |||
|En Reko Man|| | |||
|- | |||
|Om du var min|| | |||
|- | |||
|Säg att du saknar mig ibland|| | |||
|- | |||
|New York, London och St. Tropez|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 14.20|20]]''' || rowspan= "3"|Lasse Berghagen ||Från kust till kust||{{spotify|id=60vMtPkGIzxXXlevqDRRit}} | | style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 14.20|20]]''' || rowspan= "3"|Lasse Berghagen ||Från kust till kust||{{spotify|id=60vMtPkGIzxXXlevqDRRit}} |
redigeringar