37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 77: | Rad 77: | ||
|- | |- | ||
|I'm Gonna Rock It|| | |I'm Gonna Rock It|| | ||
|- | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 10.13|13]]''' || rowspan= "8"|Simons||Novelty accordion|| | |||
|- | |||
|Ramona|| | |||
|- | |||
|Rysk Folksång|| | |||
|- | |||
|Jämtgubben||{{spotify|id=3krnKKqnHZ30lhFNPKsFfj}} | |||
|- | |||
|Hallå || | |||
|- | |||
|South of the border|| | |||
|- | |||
|Sail along silvery moon||{{spotify|id=596jmnB7g59voiqhsUbBMn}} | |||
|- | |||
|Karibiska nätter||{{spotify|id=6EXM6kK1SF63jyrLNxxSk7}} | |||
|- | |||
|Pierre Eriksson||Sjösala vals || | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 10.20|20]]''' ||rowspan= "2"|GöteborgsMusiken||Intåg i Sommarhagen|| | | style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 10.20|20]]''' ||rowspan= "2"|GöteborgsMusiken||Intåg i Sommarhagen|| |
redigeringar