37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 35: | Rad 35: | ||
|- | |- | ||
|Flere Slike dager||{{spotify|id=2n4vNyWBlSpluwUxSOD2G2}} | |Flere Slike dager||{{spotify|id=2n4vNyWBlSpluwUxSOD2G2}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 10.06|6]]''' || rowspan= "6"|Tonix||Arrivederci Napoli|| | |||
|- | |||
|Jag tror på dig||{{spotify|id=5Ns8N5PnuNzVXWYTI2dEh8}} | |||
|- | |||
|Den som söker finner||{{spotify|id=61JAw9U8sDamHBUtSojEf4}} | |||
|- | |||
|Take good care of her|| | |||
|- | |||
|Åh Vilken underbar dag||{{spotify|id=2nbfilT6ljWDiIYmdtw9Eq}} | |||
|- | |||
|Ge mig en bukett med röda rosor|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | '''[[Avsnitt 10.07|7]]''' || Jan Malmsjö||Bygga upp ett stort berg||{{spotify|id=6Rko0BQXzKuuNtsPvYQvSi}} | | style="text-align: center;" | '''[[Avsnitt 10.07|7]]''' || Jan Malmsjö||Bygga upp ett stort berg||{{spotify|id=6Rko0BQXzKuuNtsPvYQvSi}} |
redigeringar