37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 260: | Rad 260: | ||
|Husbandet & Rigmor Gustafsson ''(bingomusik)''||River|| | |Husbandet & Rigmor Gustafsson ''(bingomusik)''||River|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "15"| '''[[Avsnitt 47.18|18]]''' ||rowspan= "3"| Robert Wells, Rhapsody in Show Orchestra och The Vocalettes||Tomtarnas Vaktparad|| | |||
|- | |||
|Jing-a-ling , jing-a-ling|| | |||
|- | |||
|Jingle bells|| | |||
|- | |||
|Lisa Ajax||Unbelievable||{{spotify|id=42uerBCjSnUdqV1Fx9eTCu}} | |||
|- | |||
|Andreas Weise ||Christmas dream||{{spotify|id=6tUMdozpJETJYMjbk54LjA}} | |||
|- | |||
|Sissel Kyrkjebø ||Jul, jul, strålande jul || | |||
|- | |||
|Ace Wilder||Riot||{{spotify|id=0ZsIEF8vkWl02rdYPRtvwY}} | |||
|- | |||
|Tommy Körberg||Jag går dit du går||{{spotify|id=706MA8s0T8BhHsnuSWkwwJ}} | |||
|- | |||
|Nanne Grönvall||Run Rudolph Run|| | |||
|- | |||
|Doug Seegers||Daddy's still around||{{spotify|id=5y0m3IzHTGKDMgF7YjTP7L}} | |||
|- | |||
|rowspan= "5"| Robert Wells & Rhapsody in Show Orchestra ''(bingomusik)''||The first Noel || | |||
|- | |||
|The Christmas song|| | |||
|- | |||
|Bella notte || | |||
|- | |||
|When You Wish upon a Star || | |||
|- | |||
|Have Yourself A Merry Little Christmas || | |||
|} | |} | ||
redigeringar