37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 234: | Rad 234: | ||
|Husbandet & The Fantastic Four ''(bingomusik)''||My girl|| | |Husbandet & The Fantastic Four ''(bingomusik)''||My girl|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 47. | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 47.16|16]]''' ||rowspan= "2"| Larz-Kristerz||Jag måste glömma Carina||{{spotify|id=4MdAWVeaRlRZF4C6K2gcxW}} | ||
|- | |- | ||
|Torkade rosor och tummade brev||{{spotify|id=1zj0o0eQEUUbEHvfUHhbwv}} | |Torkade rosor och tummade brev||{{spotify|id=1zj0o0eQEUUbEHvfUHhbwv}} | ||
Rad 245: | Rad 245: | ||
|- | |- | ||
|Termos|| | |Termos|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 47.17|17]]''' ||rowspan= "3"| Rigmor Gustafsson||Call me Lonely|| | |||
|- | |||
|The Christmas Song|| | |||
|- | |||
|Jingle Bells|| | |||
|- | |||
|Ronia Hedlund||Clarity|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||I want it that way|| | |||
|- | |||
|White Christmas|| | |||
|- | |||
|Husbandet & Rigmor Gustafsson ''(bingomusik)''||River|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar