37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 91: | Rad 91: | ||
|- | |- | ||
|Stilla natt|| | |Stilla natt|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 45.21|21]]''' ||rowspan= "2"|The Moniker||Gimme some lovin'|| | |||
|- | |||
|Oh my good||{{spotify|id=2ByzJpKPlbfcshyiXkzGAC}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Christer Sjögren||The Lady is a Tramp|| | |||
|- | |||
|Fly me to the Moon|| | |||
|- | |||
|Awa||Not ready to say goodbye||{{spotify|id=747nT8OmQINp5QFl8JJrbx}} | |||
|- | |||
|State of Drama||This is the New Year || | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet och Himlaväsen ''(bingomusik)''||Brothers|| | |||
|- | |||
|Walk with me|| | |||
|- | |||
|New Year's Day|| | |||
|} | |} | ||
redigeringar