37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 68: | Rad 68: | ||
|O Helga natt|| | |O Helga natt|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 45.20|20]]''' ||rowspan= "2"|Anton Ewald||Last Christmas|| | ||
|- | |- | ||
|Close Up||{{spotify|id=6qCA03GXY2fhi8RcetQQsp}} | |Close Up||{{spotify|id=6qCA03GXY2fhi8RcetQQsp}} | ||
Rad 83: | Rad 83: | ||
|- | |- | ||
|Det Vet Du||Ritsch ratsch filibom|| | |Det Vet Du||Ritsch ratsch filibom|| | ||
|- | |||
|rowspan= "4"| Husbandet ''(bingomusik)''||Lyss till änglasångens ord|| | |||
|- | |||
|Have Yourself a Merry Little Christmas|| | |||
|- | |||
|Karl-Bertil Jonssons julafton|| | |||
|- | |||
|Stilla natt|| | |||
|} | |} | ||
redigeringar