37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 200: | Rad 200: | ||
|De Ensammas Promenad|| | |De Ensammas Promenad|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 33.17|17]]''' ||André de Lange||The Christmas Song|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Rhapsody in Circus||Chiang Yiang - China River|| | |||
|- | |||
|Christmas Medley|| | |||
|- | |||
|Miss Li||Gotta leave my troubles behind||{{spotify|id=5QkkcZisVAzGMVlhOH0vvq}} | |||
|- | |||
|Niklas Strömstedt||Vi vet||{{spotify|id=7Ga4awtYOkCYhqcLZymWkU}} | |||
|- | |||
|Marie Picasso||This Moment||{{spotify|id=5FY2ZsnTSIQv7lzfPVbbq8}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Afro-Dite||I am not in love || | |||
|- | |||
|Silent Night || | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vid Betlehem|| | |||
|- | |||
|Have yourself a merry little Christmas|| | |||
|- | |||
|Lyss till änglasångens ord || | |||
|- | |||
|Robert Wells ''(bingomusik)''||Wells blues|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar