37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 184: | Rad 184: | ||
|Jag drömmer om en jul hemma|| | |Jag drömmer om en jul hemma|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 33.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Arvingarna||Walking in My Winter Wonderland ||{{spotify|id=7ipPEIP7cHvo39wbJqpJtl}} | |||
|- | |||
|Jingle Bell Rock||{{spotify|id=2qij0plhJ7GZ1roQunUMjc}} | |||
|- | |||
|Daniel Lemma||Kees getting better||{{spotify|id=6OKAJY9TJVV6NBbi1S5R9h}} | |||
|- | |||
| rowspan= "5"|Arvingarna ''(bingomusik)''||Holy night|| | |||
|- | |||
|White Christmas|| | |||
|- | |||
|Eloise|| | |||
|- | |||
|Pamela|| | |||
|- | |||
|De Ensammas Promenad|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar