37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 64: | Rad 64: | ||
|- | |- | ||
||Varm Jul - Gran Canaria||099-436 36 ||4.95 kr||1, 4, 6 | ||Varm Jul - Gran Canaria||099-436 36 ||4.95 kr||1, 4, 6 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 31.16|16]]'''||Julmat||099-435 35||4.95 kr||0, 1, 3 | |||
|- | |||
||Rickards drömvinst - Nya Zeeland||099-436 36 ||4.95 kr||5, 6, 7 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar