37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 60: | Rad 60: | ||
|- | |- | ||
||Drömresa Cook Islands||099-436 36 ||4.95 kr||1, 3, 4 | ||Drömresa Cook Islands||099-436 36 ||4.95 kr||1, 3, 4 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 31.15|15]]'''||10.000 kr Bensin||099-435 35||4.95 kr||1, 5, 9 | |||
|- | |||
||Varm Jul - Gran Canaria||099-436 36 ||4.95 kr||1, 4, 6 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar