37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 05.01|1]]''' || rowspan= "5"|Arvingarna|| Eloise||{{spotify|id=1cmdyYqbzc8fvHsmtErxx0}} | |||
|- | |||
|Angelina||{{spotify|id=4nZwHbzjGxUDQgpGFuwNow}} | |||
|- | |||
|Ring om du vill nånting||{{spotify|id=6jpXbjcaMd9rT5E62dxLGQ}} | |||
|- | |||
|Himlen måste gråta||{{spotify|id=5HMBQhlqvOw1MK3a9o8zrK}} | |||
|- | |||
|Samma ensamma jag||{{spotify|id=4V5Cfg0lSYM9MlOrvmz43e}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.02|2]]''' |||Dannys|| Mona Lisa|| | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.02|2]]''' |||Dannys|| Mona Lisa|| |
redigeringar