37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 7: | Rad 7: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.02|2]]''' |||Dannys|| Mona Lisa|| | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.02|2]]''' |||Dannys|| Mona Lisa|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.04|4]]''' || rowspan= "7"|Fernandoz|| Jag vill ha dig|| | |||
|- | |||
||Radio Luxemburg|| | |||
|- | |||
||Café Nostalgi || | |||
|- | |||
||Främling|| | |||
|- | |||
||All Shook Up|| | |||
|- | |||
||The Great Pretender||{{spotify|id=3xi1ojExYeC79Fh9LvVkun}} | |||
|- | |||
|Raka Rör (och Ös till Bäng)|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.13|13]]''' || rowspan= "7"|Sannex || Vem slår ditt hjärta för||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0RZD4pA7coVjj95rzq5WXG]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.13|13]]''' || rowspan= "7"|Sannex || Vem slår ditt hjärta för||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0RZD4pA7coVjj95rzq5WXG]]</center> |
redigeringar